Turkiyeresellers Blog

Günlük Sosyal Medya Gazetesi

instagram beğeni hilesi

instagram beğeni hilesi


Instagram Takipçi Sayısı Neden Önemlidir?

Instagram; uzun süredir hayatımızda bulunan en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelmektedir. Instagram sayesinde fotoğraflarınızı paylaşabilir veya başkalarının paylaştığı fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Buna ek olarak, fotoğraf beğenme, hikaye paylaşma ve görüntüleme gibi farklı etkinlikler yapılmaktadır.

Instagram'da her kullanıcının takip ettiği kişiler ve kendisini takip eden kişiler bulunmaktadır. Bu sayılara instagram takipçi ve takip edilen üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu noktada, her Instagram kullanıcısının daha çok takipçi edinmek istediğini söyleyebiliriz. Instagram takipçi sayısının hem bireysel hem de kurumsal anlamda önemi bulunmaktadır. Daha çok kişiye ulaşmak adına Instagram takipçi sayısının arttırılması gerekmektedir.

Instagram Takipçi Sayısını Arttırma Yöntemleri Nelerdir?

Instagram takipçi sayısını arttırmak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Hashtag kullanarak, takibe takip yaparak, sayfanızın takipçi sayısı çok olan başka kullanıcılar tarafından tanıtılmasını isteyerek Instagram takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Ancak, doğal yöntemlerle Instagram takipçi sayısının arttırılması kolay değildir. Ayrıca, bu tür işlemler, kesinlikle kısa sürede sonuç vermez. Oldukça uzun ve emek isteyen çalışmalar dahilinde Instagram takipçi sayısının arttırılması mümkün olur.

Kısa sürede Instagram takipçi sayınızın artmasını istiyorsanız Instagram takipçi hilesi sitelerini denemelisiniz. Bu sayede, yalnızca dakikalar içerisinde takipçi sayınızın arttığını göreceksiniz. Instagram takipçi kasma hilesi sunan hem ücretli hem de ücretsiz siteler bulunmaktadır. Ancak, ücretsiz takipçi sunan sitelerin kalitesiz olduğunu ifade edebiliriz. Hesabınıza gönderilen takipçiler; kısa süre içerisinde takibi çekmektedir. Bu yüzden, takipçi satın almayı denemelisiniz. Bütçenize uygun takipçi paketlerini satın alarak %100 takip garantili ve aynı zamanda gerçek profil olan kullanıcıların hesabınızı takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, Instagram takipçi hilesi kullanarak hem bireysel hem de kurumsal Instagram sayfalarınızın kısa sürede daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram Takipçi Hilesinin Özellikleri Nelerdir?

Instagram takipçi kasma hilesi; birçok kişi tarafından önyargıyla karşılanan bir hizmettir. Ancak, Instagram'dan takipçi satın almanın güvenlik açısından hiçbir sakıncası yoktur. Takipçi satın alırken vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ayrıca, sizden hesap şifreniz talep edilmez. Yalnızca kullanıcı adınızı takipçi kasma sitesine verdiğiniz takdirde takipçileriniz kısa süre içerisinde hesabınıza yüklenecektir.

Instagram takipçi hilesi sayesinde satın aldığınız takipçilerin asla bot hesaplar olmayacağını dile getirmek gerekir. Tamamen aktif ve Türk takipçilerden oluşan takipçi paketi size gönderilecektir. Hepimizin bildiği gibi Instagram; bilhassa bot adı verilen robot takipçileri kısa zamanda tespit etmektedir. Bu tür takipçiler tespit edilirse Instagram hesabınız kapatılabilir. Instagram takipçi kasma hilesi yoluyla elde ettiğiniz takipçilerde ise asla böyle sorunlar yaşamazsınız.

Instagram takipçi hilesi nasıl yapılır diye düşünenlerin işleri oldukça kolaydır. Takipçi satan sitelerde %100 Türk ve aktif Instagram kullanıcılarından oluşan farklı paketler bulunmaktadır. Örneğin, 100 takipçi 10 TL, 200 takipçi 20 TL gibi paketleri satın alabilirsiniz. Instagram takipçi kasma hilesi sayesinde yalnızca yirmi dakika içerisinde takipçileriniz hesabınıza yüklenecektir. Bu takipçilerin bir süre sonra takibi bırakması gibi bir durum asla söz konusu değildir.

Neden Instagram takipçi hilesi kullanayım diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, günümüzde ünlü kişiler dahi Instagram takipçi hilesi yöntemiyle takipçi sayısını arttırmaktadır. Daha çok kişiye ulaşmak, daha çok insanla tanışmak, fotoğraflarınızı daha çok insana ulaştırmak gibi hedefleriniz varsa tercihiniz her zaman Instagram beğeni hilesi olmalıdır.

Instagram takipçi kasma hilesi kullandığınız takdirde paranız asla boşa gitmeyecektir. Daha çok kullanıcı tarafından takip edilen Instagram hesabınız size farklı kapılar açacaktır. Hem maddi hem manevi getirileri olan bir hizmettir.

Daha fazla oku

instagram takipci hilesi

instagram takipci hilesi

instagram takipçi hilesi

İnstagram en fazla tercih edilen sosyal medya sitelerinin başında yer alıyor. İnstagram kullanıcıları arasında en önemli konulardan biride sahip olunan takipçi sayısı olmaktadır. Daha dikkat çekici bir konumda olmak için önemli konulardan biri olan takipçi sayısının yüksekliği fenomen olmaya zemin hazırlamaktadır. Ancak takipçi sayısını arttırma kullanıcıların düşündüğü kadar kolay olmayıp, uzun bir süre boyunca bunun için çeşitli çalışmaların yapılması lazımdır. Bu süre geçtikten sonra da istenen takipçi sayısına erişim mümkün olmayabilir. Bu tarz sorunlarda ise takipçi sayısını daha basit bir şekilde arttırmaya yönelik işlemlerde karar kılmak mantıklı olacaktır. Takipçi hilesi yöntemi bunlardan biri olurken, takipçi sayısını dakikalar içinde yükseltmenize imkan sağlayan kullanışlı bir yoldur. Özellikle uzun süreden beri takipçi arttırmaya yönelik çalışmalar içinde bulunuyorsanız ancak istediğiniz sayıya tam olarak ulaşamadıysanız bu uygulama beklediğiniz sonuçları almanıza neden olur. Fenomen olma hayalini gerçeğe çevireceğiniz bu uygulama sayesinde hedeflediğiniz takipçi sayısına çok daha kolay bir şekilde erişmiş olacaksınız.

İnstagram’da takipçi arttırmanın çok sayıda faydası bulunur. Dikkat çekici bir profil oluşturmanıza yardımcı olacak bu işlem sayesinde her geçen gün profilinize gelen kişilerin sayısını arttırmış olursunuz. Aynı zamanda bu süreçte yapmış olduğunuz paylaşımlara gelen beğeni sayısı da hızlı bir şekilde büyümüş olacaktır. Ayrıca yüksek bir takipçi sayınızın bulunması diğer kullanıcıların gözünde daha güvenilir bir profil oluşturmanıza neden olur. Düşük takipçili profiller kullanıcıların gözünde pek güvenilir bulunmazken, takipçi sayınız yükseldikçe itibarı daha iyi olan bir profil ortaya çıkarabilirsiniz. Bu bakımdan takipçi hilesi oldukça avantajlı uygulamaların başında bulunmaktadır. Ayrıca bu çalışmanın butik hesapları içinde çok sayıda faydasının bulunduğunu belirtmek lazımdır. Güvenilir bir butik hesap oluşturmaya yardımcı olacak çalışma sayesinde ürünlerinize olan ilginin artmasına neden olabilirsiniz. Bu çalışma sayesinde İnstagram platformunda her geçen gün daha dikkat çekici bir konuma ulaşabilirsiniz. Bu durumunda satışlarınıza etkisi çok kısa bir süre aralığı içinde gerçekleşmiş olacaktır.

İnstagram Anında Beğeni ve Takipçi Arttırma

İnstagram beğeni arttırma işlemi de en az takipçi yükseltme kadar önemli işlemlerden biridir. Fenomen haline gelmek için yalnızca takipçi sayınızın yüksek olması yetmez. Aynı zamanda platformda oldukça önemli bir yapıya sahip olan beğeni sayınızın da yüksek olması gerekir. Aksi halde kullanıcıların gözünde güvenilir bir profil oluşturmanız oldukça zordur. Bunu gerçeğe çevirmenize neden olacak İnstagram beğeni arttırma işlemi istediğiniz beğeni sayısına dakikalar içinde erişmenize yardımcı olur. Normal şartlar altında beğeni sayısını binlere ulaştırmak zorlayıcı olabilir. Ancak bu çalışma istenilen beğeni sayısını herhangi bir zahmete girmeye gerek kalmadan kazanmaya imkan sağlamaktadır. Bu bakımdan kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği seçeneklerden biri haline gelmiş durumdadır. Tamamen aktif İnstagram takipçilerinden gelecek olan bu beğeniler sayesinde profilinizin daha dikkat çekici gözükmesi mümkün bir hale gelir. Aynı zamanda profilinize olan ziyaret sayısını arttırabilir, keşfet bölümünde sıklıkla yer alabilirsiniz. Keşfet bölümünde yer almanız ise her geçen gün takipçi ve beğeni sayınızı arttırmaya neden olacaktır. Bu hizmet sayesinde uğraşa girmeye gerek kalmadan dakikalar içinde keşfet bölümündeki yerinizi alabilirsiniz. İnstagram takipçi hilesi için şifrenizi başka kişilerle paylaşmanıza gerek yoktur. Bu sayede işlemin çok daha güvenilir bir şekilde tamamlanacağından emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey istediğiniz takipçi veya beğeni sayısını belirterek satın alma işlemini tamamlamaktır. Bu adımdan sonra dakikalar içinde satın aldığınız beğeni veya takipçilerin hesabınıza ulaştığını fark edebilirsiniz. 

Daha fazla oku

İnstagram Keşfete Düşmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

İnstagram Keşfete Düşmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

İnstagram kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu keşfette gezmekte ve gönderilere oradan erişim sağlamaktadır. Bunun dışında sayfaların takipçisinin artması, bol beğeni ve yorum almak da tamamen bu duruma bağlıdır. O sebeple paylaşılan herhangi bir gönderinin keşfete düşmesi oldukça önemlidir. Hem yeterince beğeni alınması için hem de kişilerin paylaşımı yapan sayfayı gezmesi için keşfet büyük bir fırsattır. Bu fırsatı oluşturmanın ve değerlendirmenin pek çok şekli vardır.

İnstagram Gönderilerinin Keşfete Düşmesi Nasıl Sağlanır?

Bir gönderinin kendisiyle ilgilenecek kişiler ile keşfette buluşması olayı aldığı beğeni, yorum ve kaydetmelere bağlıdır. Bu unsurların sağlanması ile gönderi kendisini beğenebilecek ve o alanla ilgilenen kişilerin keşfetine düşer. Daha sonra alınan beğenilere, kaydedilmelere ve yorumlara göre belirli bir süre daha keşfetteki yerini koruyacaktır. İnstagram keşfeti ana sayfadan farklı olmak üzere kişinin takip ettiği kişilerin değil takip etmediği kişilerin gönderileri ile doludur. Bu gönderiler ayrılmaksızın sadece kişinin beğendiği ve ona hitap eden gönderilere bakılarak ayrılır. Bu durum da gönderinin daha çok kişi tarafından görülmesine ve okunmasına kapı aralar.

İnstagram hesabında paylaşılan bir gönderinin keşfete düşmesi için öncelikle gönderinin özgün olması gerekir. Bir post ne kadar özgünse o kadar çok keşfete çıkma ihtimali yükselecektir. Bu nedenle özgün ve kişisel hesabın bir bütünü olan gönderiler paylaşılmalıdır. Bunun dışında kişilerin beğenileri, yorumları ve kaydetmeleri oldukça önemlidir. Bu sebeple de beğeni, yorum ve kaydetme ne kadar yüksek olursa kişilerin  keşfete düşme ihtimali de o oranda artacaktır.

İnstagram keşfete düşmesi için yapılması gereken diğer bir şey bol bol etiket ve hashtag kullanımıdır. Bu ikisi ne kadar çok olursa ve doğru olursa gönderi o oranda keşfete düşecektir. Bu da doğrudan artı puan sağlayacaktır.

İnstagram Keşfete Düşmenin Faydaları Nelerdir?

Keşfet aşamasına geldikten sonra bu aşamanın neden bu kadar değerli olduğunu anlamak daha kolay olacaktır. Öncelikle keşfete çıkan bir gönderi sayesinde anında profil ziyareti artacaktır. Profil ziyaretinin artması demek doğrudan takipçi ve beğenilerin de artması anlamına gelmektedir. Bu durumda etkileşimde oldukça artacaktır. Takipçi ve beğeni arttırmak isteyen kişiler için bu yol mutlaka tercih edilir.

İnstagram keşfette olmanın bir diğer faydası da artık belli bir kesime hitap edebiliyor olmandır. Bu aşamadan sonra İnstagram profilinin büyümesi ve gelişmesi çok daha kolay olacaktır. Hem pek çok artıyı da beraberinde getirecektir. Bir kez keşfete çıkan bir İnstagram profili daha sonra defalarca kez çıkabilir. Bu da insanların yavaş yavaş o İnstagram hesabına alışması, takip etmesi ve etkileşime geçmesi anlamına gelmektedir. Bu durum sayesinde kişilerin tanınırlığı da artacaktır. Bu sayfaları için söz konusu olan bir durum ise sayfa alanında popüler sayfalardan biri olabilme şansı taşımaktadır.

İnstagram Profili Keşfete Düştüğünde Spam Alır Mı?

Pek çok sayfa yorum toplamak için bu tarz gönderiler paylaşabilir ama hesabın herhangi bir gönderisi keşfete düştüğü zaman spam almaz. Aksine daha hızlı büyür ve gelişir. Yorumlar da beraberinde gelirse var olan spamı bile temizlemek için yeterli olacaktır. Bu sebeple kişiler profillerini herkese açmaktan çekinmemeli ve keşfete düşen paylaşımları kaldırmamalıdır. Spamın gelmesi için sadece uygunsuz içerik paylaşımı olması gerekir bu gibi bir durumda paylaşım yapılmadığı takdirde spam gibi bir sorun yaşanmayacak ve hatta profil tanıtımı, profil etkileşimi gibi olaylarla kişilerin hesapları daha fazla aktif ve canlı olacaktır. 

Daha fazla oku

İnstagram Bireysel Hesaplardan Reklam Almak İçin Tavsiyeler

İnstagram Bireysel Hesaplardan Reklam Almak İçin Tavsiyeler

İnstagram üzerinde açılan bireysel hesaplar yüklenen fotoğrafların içeriği ve kalitesine göre çeşitli zamanlarda binlerce takipçiye ulaşarak popüler olabilmektedir. Bu popülerliğin yanı sıra pek çok kişi de reklamlarını bu hesaplara yaptırarak kazanç elde etmeyi amaçlamaktadır. İnstagram kısa süre önce Facebook’un önüne geçerek en çok ziyaret edilen ve en aktif sosyal medya hesabı unvanına sahip olmuştur. Bu nedenle alım- satım gibi aktiviteler de instagram üzerinde sıklıkla yapılmaya başlanmıştır.

İnstagram Bireysel Hesaplar Nasıl Büyür?

Bireysel hesapların hemen hemen iki kullanım şekli vardır. Bunlardan ilki sadece tanıdıkların takip istediğinin kabul edildiği ve benzeri kişilerin takip edildiği gizli hesap profilidir. İkincisi ise çok daha fazla insanın takip etmesi hedeflenen tanıdıklar ve tanınmayan kişilerden oluşan sosyal medya profilidir. Bu hesapların takipçileri kendi paylaşımlarına göre çeşitlilik gösterebilir fakat görsellik ön plandadır.

İnstagram üzerinde var olan bireysel hesaplar hiçbir çaba harcamadan sadece düzenli ve kalitesi yüksek fotoğraflar atarak büyüyebilir fakat olabildiğince çabuk büyütmek isteyen kişiler için önerilebilecek birkaç yöntem vardır.

Bireysel instagram hesabının büyümesi için kişiler şahsi fotoğraflarını paylaştırabilirler. Fotoğraf paylaşım toplulukları ya da büyük hesapların o kişileri paylaşması gayet büyük bir reklam olacaktır. Bunun dışında İnstagram hesabı büyütmek için hashtag, etiket ve yer bildirimi kullanımı son derece önemlidir. Aynı zamanda alanında popüler sayfaları takip ederek yorum ve beğeni yapmak da kişilere oldukça fazla şey katacaktır.

İnstagram Hesapları Reklam Alabilir Mi?

Birçok kişinin bildiği üzere reklam hesapları olarak da bilinen büyük hesaplar hemen hemen her zaman reklam alabilir. Bu hesaplar alanında lider sayılabilecek oldukça büyük bir kitleye hitap eden hesaplardır. Hesapların reklam alması da genellikle takip eden kişilerin aktifliğine bağlı olarak değişir.

Bireysel fotoğraflarını paylaşan hesapların reklam alıp alamayacağı merak konusudur. Her hesabın reklam alamadığı zaten bilinen bir gerçektir fakat bireysel hesaplardan gerçekten büyümüş olan hesaplar reklam alabilirler. Genellikle ürün tanıtım için atılan mesajları değerlendiren kişiler bu doğrultuda markalardan iş birliği ve reklam teklifi alabilirler. Bunun için oldukça fazla takipçiye sahip olmak gerekir. Ortalama yüz bin ve üzeri takipçiye hitap eden bireysel hesaplar reklam teklifi alır.

İnstagram Bireysel Hesaplar Ne Kadar Reklam Ücreti Alır?

Bireysel hesaplar kullanıcılarının ne kadar ücret aldığı takipçi sayısına, gönderi erişimine ve benzeri durumlara göre çeşitlilik göstermektedir. Kişilerin reklam ücretleri ayrıca story ve gönderi ücreti olarak iki farklı başlıkta incelenmektedir. Her marka kendi reklamı için farklı teklifler sunabilir. Bunun dışında markaların kişilerin takipçi sayısına ve kişilerin kendilerine ne kadar müşteri çektiğine bağlı olarak aylık anlaşmaları veya başka devamlı işler için sözleşmeleri olabilmektedir. Bu nedenle reklamı iyi yapan kişilerin genellikle tutulduğu ve markalar tarafından sürekli reklam isteği verildiği görülmektedir.

İnstagram Bireysel Hesaplar Reklamdan Şikayet Alır Mı?

İnstagram sadece topluluk kuralları ihlalinde hesap sahibinin hesabını kapatabilir veya uyarı yollayabilir o nedenle verilen reklamların içeriği iyice ayrıştırılmalı ve toplum etiğine uygun olan reklamlara yer verilmelidir. Bu hususa dikkat edildikten sonra şikayet edilse dahi İnstagram topluluk kuralları gereği gönderi kaldırmaz ya da şikayete karşılık hesaba karşı bir uyarı vermez. Bu sebeple hesap sahipleri dikkatli olup kuralları göz önünde bulundurduğu sürece istediğini paylaşmakta özgürdür ve reklamlar da bu kapsam içerisindedir. Bu nedenle bireysel hesaptan reklam vermek isteyen kişilerin takipçi sayısına ve reklam içeriğine dikkat etmesi önerilir.

Daha fazla oku