Turkiyeresellers
turkiyeresellers Logo
Turkiyeresellers
Turkiyeresellers

2022 İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür?

2022 İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür?


İnstagram keşfete nasıl düşülür? Videomu keşfete nasıl düşürürüm? Sorularının cevapları için doğru adrese geldiniz! Sizler için tüm tüyoları birazdan paylaşacağız. 

İnstagram’da keşfette yer almak, sosyal medya platformlarında hesabınızı büyütmenin en etkili unsurudur. Burada yer almak başarıya ulaştığınız anlamına gelir. Çünkü keşfet bölümünde yerel ve global bir çok kullanıcının karşısına çıkarsınız ve bu sayede hedef kitlenizi bulmanız kolaylaşır. 

İnstagram Keşfete Düşmek için 5 Taktik

İnstagram algoritması etkileşimi yüksek hesapları değerli görür ve diğer kullanıcılara önerir. Peki, instagram keşfete nasıl düşülür? İşte önemli unsurlar:

1-Altyazılar

Altyazılar videolar için oldukça önemlidir. Çünkü herkes sosyal medyada gezinirken telefonunun sesini açık bırakmaz. Bu nedenle ses olmasa da videonuzu anlayabilmeleri gerekir. 

2-Hashtag’ler

Konu ile alakalı hashtaglar kesfete düşme oranınızı arttırabilir. Kesin bir yargı olmamak ile birlikte, hedef kitlenize yakınlaşmanız konusunda etkilidir. 

3-Konum Etiketleri 

Konum etiketleri oldukça elzemdir. Özellikle küçük işletme hesabıysanız, ilk önce şehrinizdeki insanlar sizin hedef kitleniz olur. Bu noktada konum bildirmek iyi olur. 

4-İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram takipçi satın almak etkileşiminizi artıracağı için kesfete düşme ihtimalinizi büyük ölçüde artıracaktır. Sitemiz üzerinden İnstagram takipçi satın al paketlerini kullanarak sizde hızlı bir şekilde hesabınızı büyüterek etkileşim elde edebilirsiniz. 

5-Popüler Müzik ya da Akım Kullanımı

Popüler müzik ve akımlar sıklıkla güncelleniyor. Bu nedenle akımları takip etmek ve onlara uygun içerikler üretmek şansınızı artırır. 


Turkiyeresellers Hashtag


instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram hikaye izlenme smm panel cheap smm panel tiktok takipçi satın al tiktok takipçi hilesi