Turkiyeresellers
turkiyeresellers Logo
Turkiyeresellers
Turkiyeresellers

İnstagram Hesabı Nasıl Büyütülür?

İnstagram Hesabı Nasıl Büyütülür?


Instagram gün geçtikçe daha çok kullanıcıya sahip olan bir platformdur. Bu platformda yer almak ise markalar için de kişiler için de büyük önem taşımaktadır. Bu platform üzerinden satışlarınızı arttırmak ya da influencer olmak istiyorsanız takipçi önemli bir etkendir. Bunun nedeni ise bir kullanıcının bir profile girdiğinde biyografiden sonra baktığı ilk şey takipçi sayısı olacaktır. Çünkü büyük hesaplar insanlara daha güvenilir geliyor. İnstagram hesabı büyütmek de bu yüzden önemlidir. Takipçi arttırma süreci ne yazık ki istediğimiz gibi gelişmiyor ve bazen çok zorlayıcı olabiliyor.

İnstagram hesabı büyütmek için çok sayıda seçenek mevcuttur. İnsanlara takip isteği atarak hesabınızı büyütebilirsiniz. Bu seçenek çok fazla vakit almaktadır ve takip isteği attığınız kişi sayısı çok olduğu zaman İnstagram algoritması hesabınıza ban verebilir. Bu durumda da birkaç saat ile birkaç gün arasında takip isteği atma cezası yiyebilirsiniz.  Diğer bir seçenek ise takipçi satın al üzerine hizmet veren şirketleri ile görüşmektir. Bu seçenek ise daha az vakit almaktadır ve hızlı bir büyüme sağlamaktadır. Bu platformlar paket şeklinde satış yapmaktadır.

 İnstagram hesabı büyütmek için İnstagram takipçi satın al paketleri sıklıkla tercih edilmektedir. Bu paketler de üçe ayrılır. Yabancı, Türk ya da karışık takipçi satın alma seçeneklerinden biri tercih edilmelidir. Bu nokta hesabınızın kime hitap ettiğiyle alakalıdır ve karar size aittir. 


Turkiyeresellers Hashtag