Turkiyeresellers
turkiyeresellers Logo
Turkiyeresellers
Turkiyeresellers

Takipçi Alınca Hesap Kapanır mı?

Takipçi Alınca Hesap Kapanır mı?


Takipçi alırsam hesabım kapanır mı endişesi bir sosyal medya kullanıcısı için sıklıkla yaşanan bir durumdur. Bu pek çok kullanıcının da başvurduğu bir işlemdir. İnstagram, Tiktok ve Twitter gibi mecralarda takipçi satın alarak profilini büyüten ve etkileşimibi artıran çok sayıda kullanıcı vardır. 

Sosyal medya gün geçtikçe daha da popülerleşir ve bu platformlar sayesinde insanlar kazanç elde ediyor. Durum böyle olunca da işin ehli olan da olmayan da takipçi satışı yapmaya başladı. Bilinçsiz yapılan takipçi satın alma işlemleri yüzünden de hesapları kapanan kişiler oldu. Bu nedenle bir tedirginlik oluştu.

Takipçi Satın Alırsa Hesabım Kapancak mı?

Hayır. Takipçi satın alma hesabın kapatılmasına neden olmaz. Lakin ücretsiz takipçi kazandıran siteler ile güven vermeyen ücretli takipçi kazandıran siteler hesapların kapanmasına sebebiyet verir. Veyahut hesabınızı çalabilirler ve dilediklerince kullanabilirler. Bundan daha da kötüsü hesap sizin elinizdeyken dahi hesabınıza giriş yaparak tanımadığınız insanları takip edebilir ya da gönderileri beğenebilirler. 

Ancak işini profesyonelce yaparak hizmet veren güvenilir takipçi satın alma siteleri hesabınızın kapanmasına neden olmaz. İşini güvenle yapan kişiler sosyal mecraların algoritmasına hakimdir ve günlük kullanım limitlerti çerçevesinde hizmet verirler. Tam da bu nedenle, hesap kapanmalarının önüne geçmek adına güvenilir olan firmalar ile çalışmak gerekir. İnstagram takipçi satın al işlemini güvenmediğiniz firmalar ile gerçekleştirmeyin.

Turkiyeresellers Hashtag


instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram hikaye izlenme smm panel cheap smm panel tiktok takipçi satın al tiktok takipçi hilesi